מעצבת פנים

עיצוב בית נכון הוא פינוק ואיכות חיים – טיפים של מעצבת פנים. 

אחרי שעיצבתי למאות לקוחות את הבית אני מבינה שבית מעוצב הוא איכות חיים. כשמסתיים היום אני הרוסה מעייפות, ורוצה כבר להיכנס לחדר השינה שלי ולהרגיש שנעים לי, שאני נרגעת, שיש לי פינה משלי, אני סבורה שגם את, האישה העסוקה והתקתקנית, זו שמצליחה לשלב בין בית לקריירה, מזדהה עמי. מה מחכה לך שם? האם החדר נראה מבולגן כמו בימים שקדמו להולדת הילדים? האם את רוצה לבלות בו יותר שעות במהלך היממה? אני מניחה, שאם הגעת עד לכאן, כנראה שעברת דבר אחד או שניים בחיים, את ובן זוגך התבגרתם, ייתכן וכמו רבים מאיתנו אתם נמצאים במירוץ החיים, עובדים, רצים, מארגנים, ובתוך כל העומס המבורך הזה, מגיע לך חדר משלך, שהולם אותך, את המעמד שלך ואת השלב שבו שאת נמצאת בחיים. 

עיצוב פנים, מעצבת פנים, עיצוב הבית, עיצוב בית, עיצוב לבית, הום סטיילינג

כיצד תתחילי בעיצוב חדר השינה שלך? טיפים של מעצבת פנים. 

ראשית, הייתי ממליצה למסור או למכור ריהוט שרכשת בתקופת היותך סטודנטית, בפרט אם מדובר על ריהוט ישן ומתפרק, במקומו תוכלי לרכוש ביד ראשונה ריהוט איכותי ובסגנון הרצוי לך. (על הסגנון ארחיב בהמשך) . הבית שלך הוא המקום הבטוח שלך ומגיע לך לשוב לחדר שתשמחי לשוב אליו. גם אם מדובר על חדר קטן. 

עיצוב פנים, מעצבת פנים, עיצוב הבית, עיצוב בית, עיצוב לבית, הום סטיילינג

בחירת סגנון העיצוב – כך תעשי זאת נכון כמו מעצבת פנים. 

עוד הרבה לפני שתיכנסי לאתרי האינטרנט או לחנויות עיצוב, חשוב שתגבשי סגנון עיצוב התואם אותך ואת סגנון חייך. תוכלי כמובן לקבל השראה רבה ברשתות החברתיות או אף להיעזר בשירות העיצוב אונליין שלי, להלן לינק:

(קישור).

שירות האונליין שלי מגלם מספר יתרונות: הוא מהיר, ממוקד, מקצועי מאוד ומכוון אותך לבחירות הנכונות. בשירות האונליין, אני מקבלת את נתוני החלל שלך ובונה לך תוכנית עיצובית לחדר בהתאם לתקציב ולהעדפות שלך. בסיום התוכנית תקבלי רשימת פריטים, שתוכלי לרכוש מחנויות מומלצות. תהיי מופתעת כמה מהר תוכלי להיכנס לחדר רומנטי עם אחסון, עם טקסטיל משובח ומפנק! 

לקוחות שסיימו את מסלולי הליווי באונליין משתפות: 

עיצוב פנים מפנק לאיכות חיים – זרקור על פרויקט עיצוב דירה במודיעין. 

מעצבת פנים: הילה ברונשטיין. 

ע' עבר לדירת קבלן חדשה שנבנתה בעיר מודיעין ורצה לרהט את הדירה ולבצע מעט הום סטיילינג. הוא היה מעוניין להתחיל מחדש ולכן הותיר מאחוריו את כל הריהוט הישן שהיה ברשותו. ע' ביקר באינספור מקומות בעולם, הוא טייל בכל היבשות, התארח במלונות מפוארים והוא מבין עניין, לכן ידע בדיוק למה לכוון ואיזו תחושה הוא רוצה לקבל מהבית. 

במיזם העיצוב שלו כללנו סבב רכישות שכלל מיטת עור לבנה בעיצוב נקי ברמת גימור איכותית (מיטה מושלמת שחשקתי בה בעצמי) עם מיטה כזו, עיצוב הבית לא יכול לצאת פחות ממדהים! למיטה הוספנו שידות לילה איכותיות. כדי להתגבר על המבנה הצר והארוך של החדר תלינו מעל המיטה תמונות כדי ליצור תחושה של עומק, ניצלנו את מבנה החלל עד תום והוספנו גם כורסה שמשמשת את ע' לחליצת נעליים, וכמובן שהוספנו לאבזר א ת החלל באביזרי נוח ובפריטי טקסטיל שהופכים כל חדר שינה רגיל לחדר שינה נעים ומפנק, מרגיע ומלא בסגנון, חדר שנעים להתפנק בו בסוף יום עמוס ומעייף. 

לפני שמעצבים, שואלים. 

עוד לפני שמתחילים בתהליך העיצוב אני שואלת את הדיירים מהו סגנון החיים הנכון להם, מה חשוב שביתם יכלול, מה לא "עובד" במצב הנוכחי, מה מפריע, ומה עבד להם בדירות קודמות, שהם היו רוצים ליישם בדירה הנוכחית, כי גם את הנכס המוזנח, הצר והחשוך ביותר אפשר לתקן ולשפר. 

אנשים רבים מזכירים את עניין השמירה על הסדר, זה צורך מעשי, שמתבטא במקומות אחסון ובעיצוב מרגיע ומפנק. כולם רוצים להיכנס לבית שלהם ולאהוב את מה שהם רואים – צורך בסיסי זה מוסבר באינספור מחקרים פסיכולוגיים העוסקים בקשר שיש בין אסתטיקה לבין איכות חיים. הבשורות הטובות הן שלא צריך להיות עשיר כקורח כדי לחיות במרחב מגורים שאוהבים. 

שטחי אחסון: עיצוב פנים, מעצבת פנים, עיצוב הבית, עיצוב בית, עיצוב לבית, הום סטיילינג

הנה כמה טיפים שתוכלי ליישם כבר עכשיו באמצעים הזמינים לרשותך: 

  • אם את מתגוררת בדירת קבלן נסי להמעיט בפריטים, בפרט שהמרחב לא גדול דיו, מעט רהיטים ומעט פריטי נוי ישמרו על תחושה של ניקיון ויצרו אשליית גודל.  
  • בכל בית מומלץ ליצור תחושה חמימה, די בפריט אחד או שני פריטים מעץ כדי ליצור את הרושם החמים.
  • אפשר לשלב בין מספר גווני עץ, שילוב של גווני עץ בהירים יוסיף עניין לחלל.
  • טיפ של מעצבת פנים: שמרי על אחידות בחלל וחיזרי על סגנון העיצוב, הצבעים והחומרים במרחב הציבורי – המטבח, הסלון, פינת האוכל והכניסה. 

צירפתי תמונה להמחשה. 

עיצוב פנים: הילה ברונשטיין. 

שימי לב לשילוב העץ, הצהוב, התכלת, השחור, כאשר הסגנון המודרני חם או הכפרי "לייט"  חוזר בכל החלל במינונים ושילובים שונים.

עיצוב קיר טלוויזיה – טיפ חשוב של מעצבת פנים. 

קיר הטלוויזיה שלך ריק ומשעמם? יש בו רק מזנון וטלוויזיה? את יכולה לשנות אותו. אני ממליצה לעצב את קיר הטלוויזיה במספר דרכים:  

  • הצבת גוף תאורה עומד לצד השידה. 
  • עיטור השידה בעציצים ובאביזרים – שימי לב כיצד הוספתי את העששיות היפיפיות הללו, תראי כמה עושר הן מוסיפות למרחב. 
  • פינת ישיבה בכניסה תקל מאוד על סידורי הבוקר – בתמונה שלפניך הפינה משמשת את בעל הבית לעבודתו. 
  • מקמי את התאורה מעל המרכז אותו היא אמורה להאיר, ואם בכל זאת לא ניתן ליצור זאת עקב מגבלות החלל תוכלי למתוח כבל חשמלי ארוך יותר (אותו ניתן להזמין ולקצר לאורך הנכון) ולמקם את גוף התאורה בעזרת תפסן. הדיוק הקטן הזה יעשה הבדל גדול!
עיצוב קיר טלביזיה: עיצוב פנים, מעצבת פנים, עיצוב הבית, עיצוב בית, עיצוב לבית, הום סטיילינג

עיצוב חדרי ילדים – טיפים של מעצבת פנים. 

אם את אימא לילדים מבגרים, כנראה שהם כבר מסתגרים בחדרם, ורוצים עיצוב המתאים יותר לתקופת הנעורים. יש להם תחביבים, לימודים ופעילויות שהם משתתפים בהם ולכן הם צריכים אביזרי אחסון לארגון ולסדר, כך שלכל פריט יהיה מקום וייוצר "שקט חזותי" שיתרום גם לשקט פנימי. 

  • כשאת מעצבת את ביתך ראי גם את ילדייך לנגד עינייך – חדריהם אומנם קטנים יותר, אך גם הם זקוקים לחדר שקט, שנעים לבלות בו ונוח ללמוד בו, ובוודאי שיהיה כיף לאירוח. כדאי יהיה לבחור בעיצוב שיתאים גם לתקופת הצבא וגם לתקופת הלימודים האקדמיים. 

שימי לב לעיצוב החדרים בתמונות אלו

מעצבת פנים: הילה ברונשטיין. 

בחדרי הילדים המתבגרים בחרתי בעיצוב מינימליסטי אך בועט, שכולל מעט פריטים שימושיים כדוגמת כריות נוי שמשמשות לאירוח ולרביצה נינוחה. שימי לב לבחירת שולחן התלמיד, אם את חובבת "איקאה" את בוודאי מזהה את דגם "ALEX" שולחן תלמיד זה אהוד עלי במיוחד מכמה סיבות: 

1- הוא מעוצב בסטייל – העיצוב שלו משגע. 

2 – כולל שתי מגירות.

3 – כולל מעבר מסתור לכבלים מאפיין שתורם מאוד לארגון חוטי החשמל ולשמירה על "סדר בעיניים".  

4- מבנה רחב, עמוק ונוח מאוד. 

5 – מחיר נגיש. 

6 – משווק במגוון צבעים ביניהם כחול ושחור. 

את בוודאי שואלת אם יש ספרים בחדר? הספרים בארון, כי רצינו לשמור על "שקט בעיניים" ולסייע לילדים לשמור על הסדר ועל הארגון. 

עיצוב מרפסת פנימית וחיצונית – טיפים של מעצבת פנים. 

ייתכן מאוד והילדים כבר גדלו, הבית השתנה, ואת מחפשת לעצמך את הפינה הקטנה שתוכלי ללגום מספל הקפה של הבוקר לפני שתתחילי לתפעל את היום. המרפסת, בין אם היא פנימית ובין אם היא חיצונית, היא המקום המושלם למטרה. הייתי רוצה שתהיה לך פינה שתקרוץ לך מדי פעם ותלחש לך באוזן: תני לעצמך הפסקה 😊 

והפסקה היא לא מותרות, אלא הכרח בעולם שבו אנחנו בעיקר "עושים" ולא "נוכחים". אז המלצתי האישית, כמעצבת פנים, היא להיפרד לשלום מכיסאות הפלסטיק הפשוטים ולברך ברוך את הפינה המפנקת שלך שכוללת כמה כריות, עציצים ומקום לקפה או למימוזה! מניסיון, במרפסת קל מאוד ליצור שילובים, העיקר שיהיה איזשהו קשר למרחב החוץ.

אני כאן בשבילך להתייעץ וליווי מקצועי בתהליך העיצוב.

צרי עמי קשר עוד היום, הילה ברונשטיין, מעצבת פנים. 

מחפשת מעצבת פנים ?

הנה לינק לואטסאפ שלי https://wa.me/message/MTNZOVLL5DTVI1

השארת תגובה