הילה ברונשטיין עיצוב פנים והלבשת הבית. 

נעים מאוד שמי הילה ברונשטיין, עוסקת בתחום העיצוב מזה 20 שנים ובעלת סטודיו לעיצוב פנים והום סטיילינג. מזה כ-13 שנים. במסגרת פעילות הסטודיו אני משפרת את איכות חיי לקוחותיי בעזרת עיצוב מאוזן המשנה את האנרגיה בבית ואת מצב הרוח. עבורי, העיסוק בעיצוב פנים והלבשת הבית הוא לא רק חלום שהתגשם אלא שליחות של ממש, שבאמצעותה אני מצליחה לעזור לאנשים להקים בית בישראל, כפי שסבי וסבתי סייעו לי. 

כשאני פוגשת אנשים בתהליך עיצוב הבית אני מבינה שהם רוצים וצריכים יותר מאשר רק "עיצוב פנים" – ההיצע בשוק מבלבל אותם, הם נמשכים אל סגנונות עיצוב מסוימים אך לא יודעים כיצד למצות אותם ולתרגם אותם אל החלל שלהם. אל תוך "הקלחת" מתווספים גם הצורכים המעשיים, כיצד הבית ישרת אותם? כיצד יפיקו ממנו את התועלת הגבוהה ביותר? ונוסף לכך הם מעוניינים לבטא את עצמם בתוך המרחב במסגרת תקציב נתונה ומתכוננת היטב. 

לשם כך הם זקוקים למגשרת, שתכוון, תתכנן את התקציב, תמצא עבורם את הספקים המתאימים ותלווה אותם בתהליך המשמעותי לעיצוב ביתם, תהליך רווי ברגשות ובהחלטות, שבסופו הם יקבלו בית המשקף אותם בהתאם לסגנון חייהם, תקציבם וטעמם האישי. 

אשמח ללוות אתכם בתהליך עיצוב הפנים והלבשת הבית משלב התכנון ועד לשלב "קבלת המפתח" ליצור את המהפך הפרטי שלכם במרחב המגורים. הצטרפו אלי לתהליך משנה חיים, תהליך ששינה את חיי ואת חיי לקוחותיי, כי כאשר טוב בבית, טוב בכל תחום אחר. 

ובנימה אישית יותר… 💝

אני מתגוררת ברמת השרון, בת 47, אימא לשני צמודים קטנים ובת זוגו של סם פנש קבלן שיפוצים. את דרכי בתחום העיצוב התחלתי כמעצבת גרפית עצמאית בעלת סטודיו, נמשכתי לשילוב האינסופי בין צבעים ומרקמים והרחבתי את פעילותי גם לתחום עיצוב הפנים, הובלתי פרויקטים עיצוביים מגוונים החל מפרויקטים מהירים להלבשת הבית ועד לפרויקטים מורכבים שכללו גם "שבירת קירות" ובמילים אחרות – עיצוב פנים מקצה לקצה. 

עבורי עיצוב הפנים הוא אמצעי לבנייה מחודשת של החיים, בפרט כאשר מדובר על חיים עמוסים במשימות, חיים שבהם כל אחת מאיתנו צריכה פינה שקטה לעצמה, שבה היא יכולה לנשום ולנוח, אני סבורה שכאשר בונים יסודות נכונים לבית, ניתן לייצר אווירה נעימה יותר בבית וגם לשדרג את הקיים עם הזמן. 

אני אוהבת לעצב לאנשים שאוהבים לחיות בבית, אוהבים לארח, נהנים לבטא את עצמם דרך הסגנון העיצובי שבחרו ורוצים להפיק את המיטב מסביבת המגורים שלהם. אני מאמינה שכאשר חוברים למעצב הנכון, זוכים בשקט נפשי, וזה לא מעט, אני מקווה להיות אשת המקצוע הנכונה עבורך. 

את דרכי המקצועית התחלתי בסוף שנות ה-90 בלימודי עיצוב גרפי במכון "אבני". במקביל להקמת המשפחה מימשתי את החלום והחזון של סבי, פרטיזן, ניצול שואה, אשר רצה שעל שטח ביתו ברמת השרון ייבנה בניין, שבו יתגוררו כל אחד מנכדיו. טרם הריסת ביתם הישן של סבי וסבתי, ליקטתי פריטים עתיקים, שהיו שייכים להם ושילבתי אותם בביתי שלי (עוד לפני טרנד הוינטאג'), במקביל עבדתי כגרפיקאית בחברת היי-טק, ונוסף לכך ניהלתי סטודיו פרטי שסיפק שירותי עיצוב לעסקים קטנים. 

הדירה הראשונה שעיצבתי הייתה גם הבית שלי, אותו בית שניתן לי במתנה מסבי וסבתי, התאהבתי ביצירה, בשילובי החומרים ובתכנון האווירה, ובחרתי לעצב את ביתי בסגנון המשלב בין הוינטאז' לבין המודרני. יש כאלו שיקראו לו הסגנון האקלקטי. משם המשכתי לפסוע במסלול עיצוב הפנים והלבשת הבית והתחלתי לעצב גם לאחרים. החל משנת 2009, התמסרתי לחלוטין לקריירה בעיצוב פנים, לאחר שעזבתי את עולם ההיי-טק, שטיפח אותי מאוד, וסיפק לי תחושה של מימוש מקצועי בהיבטים מקצועיים וחברתיים. היום אני מממשת את החלום שלי ומגשימה חלומות הן לעצמי והן למשפחות שבוחרות בשירותי ומקבלות עזרה ויד מכוונת בתהליך העיצוב. יחד אנחנו יוצרים סביבה ביתית, אישית ונעימה, אשר מותאמת לצורכיהם, להעדפותיהם למשאלתם האסתטית ועונה על פערים תכנוניים מובנים. 

אשמח לשוחח

הילה ברונשטיין

מעצבת פנים

לינק לואטסאפ שלי https://wa.me/message/MTNZOVLL5DTVI1

מעצבת פנים מרמת השרון
עיצוב הבית, עיצוב לבית, הום סטיילינג, עיצוב פנים, מעצבת פנים, עיצוב בית