עיצוב פנטהאוז

עיצוב פנטהאוז

הילדים כבר גדלו וגם אתם עברתם שלב נוסף בחיים. אתם רוצים לחיות בבית שמייצג את סגנון החיים החדש שלכם, ייתכן ואתם מכוונים לחיים בפנטהאוז, מקום שיאפשר לכם לחיות את החלום וישקף את הרגשתכם ואת הסטטוס הנוכחי. 

במחקרי, אשר עוקב אחרי דפוסי החיים של האנשים, לרבות אימוץ מגמות אופנה ומשיכה לסגנונות עיצוב ייחודיים, אני בודקת מדוע אישה (לקוחה או בת משפחה) מתחברת דווקא לסגנון כלשהו – סגנון עיצוב הבית הנורדי, סגנון עיצוב מודרני, סגנון עיצוב כפרי וכן הלאה – ומגלה כי קיים קשר ישיר בין אורח החיים, הסטטוס, החשקים והאופי לבין צורת החיים הרצויה.

שקט בעיניים, שקט בבית. 

במשך השנים כמעצבת פנים מצאתי שיש קשר ישיר בין החיים העמוסים שלנו, לבין הרצון לחיות בסביבה נקייה, מאורגנת, מסודרת, כאשר לכל פריט יש את המקום שלו, אין עומס בעיניים, האחסון מוסתר מאחורי דלתות ונוצר שקט עיצובי. אני בטוחה שרבות מכן, ולא רק נשים שמחפשות לעצב פנטהאוז אלא גם נשים שבודקות את סגנון העיצוב הכפרי או סגנון העיצוב המודרני או בכלל מעוניינות בשירותי עיצוב בית יכולות להתחבר לרעיון ולתחושת הרוגע והניקיון. 

עיצוב פנטהאוז וסגנון חיים

בהמשך למחקרי, אני רואה כי תרבות ה"לייף סטייל" זולגת אל כולנו, ומתבטאת בנסיעות תכופות לחוץ לארץ ובשהייה במלונות מרהיבים ומרשימים בעיצובם. ההנאה מהאווירה, מהסגנון, מהרוגע ומהשלווה מזמינה את השאלה הכה מתבקשת – האם הבית שלי יכול להיראות כמו מלון בוטיק לאורך כל השנה? 

הרי, אנחנו מבינות באיכות, אנחנו אוהבות סטייל, ואנחנו לא מוכנות להתפשר על פחות מזה. מסיבות אלו עיצוב הבית יהיה מושתת על שלושה יסודות: נוחות, סדר ומיצוי שימושים (פרקטיות). בבית "בוטיקי" לכל פריט יש את המקום הייעודי לו, קל לסדר ולארגן את מרחב המגורים ברמה היום יומית, הסדר מעודד לדלל את היצע הפריטים ולרכוש פריטים איכותיים, המיוצרים בקפידה וברמה גבוהה – בפרט כאשר מדובר בבחירת הריהוט, התאורה והטקסטיל. 

עיצוב פנטהאוז – קומת הורים ופינת המשפחה. 

קומת ההורים נועדה לפתור מצב בו ישנה תחושה כי הילדים "השתלטו" על הבית וההורים רוצים מרחב עבור עצמם. אני פוגשת נשים רבות שכמהות לחדר שינה גדול ומפנק עם פינת עבודה משלהן ופינה המוקדשת למנוחה, לקריאה ולפנאי. אני גם קוראת מבין השורות את הצורך במרחב שבו הן יוכלו לחלוק רגעים משפחתיים וליצור זיכרונות. מסיבות אלו אני מקפידה לעצב לנשים אלו גם פינת אוכל נעימה שכיף לשהות בה, להוסיף ספריות, חדרי משפחה, ולטפח את גג הפנטהאוז, כך שישמש כמקום אירוח וכמקום בילוי נוח לכל המשפחה.

עיצוב פנים והלבשת הבית 

אני מעצבת בתים ונוסף לכך אני גם מלבישה אותם, שני השירותים הללו משלימים זה את זה, ומאפשרים לתכנן את מרחב שישרת את צורכי הבית ויאופיין בסגנון עיצוב מובחן ומוקפד עד הפרט האחרון. 

במיזם שלפניכם בנינו קומת הורים חדשה על הגג. אל הקומה ניתן להגיע דרך פתח מקומת הכניסה באמצעות גרם מדרגות מברזל בחיפוי עץ – פריט עיצובי העומד בפני עצמו. קומת ההורים חופתה בפרקט עץ תלת-שכבתי ("פרקט אמיתי"). שטח הקומה הוא 40 מטרים, והמרחב כולל חדר שינה גדול ומרווח, ארון בגדים רחב ממדים עם טלוויזיה וספרייה המאורגנת באופן "מאוורר" (ארגון על פי צבעים וגדלים והוספת עציצים ואביזרים לריווח). ושילוב של תאורה שתוכננה בקפידה ויוצרת אווירה אינטימית אך עוצמתית בהתאם לצורך. טיפ קטן לשדרוג העיצוב: אם את מתלבטת בין עציצים מלאכותיים לבין עציצים טבעיים, טוב יהיה עם תבחרי בעציצים טבעיים, בחירה משובחת זו תשביח גם את העיצוב הכללי. 

מוזמנת להציץ בתמונות. 

עיצוב פנטהאוז – פינה משלך

חדר השינה הוא המרחב האינטימי, המקום בו ניתן להיאסף לאחר יום סואן, להתנחם ולהתפנק בחיבוק רומנטי. לחדר השינה שבתמונה הוספנו מקלחת רחבת ממדים, שכוללת מקלחון זוגי גדול, נישות לאחסון תכשירי רחצה ופרזול שחור לאווירה יוקרתית. הוספנו ארון אמבטיה ואריח גדול שתוכנן בפריסה מושלמת, כך שעל כל קיר יש רק שני אריחים – והתוצאה אסתטית וקלה לתחזוקה. 

חדר עבודה

בעקבות משבר הקורונה והמעבר לעבודה מהבית תכננו חדר עבודה גדול, עם שולחן שנבנה בנגרות מותאמת אישית ומקום עבודה זוגי. לחדר הוספנו מקרר קטן לקירור משקאות ופירות, מתקן מים ומכונת קפה וכמובן שלא שכחנו את הספלים המשגעים. 

בדומה לכל עיצוב פנטהאוז, אזור הגג המשמש את ההורים מרווח ואינטימי, שם הם יכולים לשבת מתחת לשמיים, להביט בכוכבים, לשמוע את השקט, לעבוד, לנוח ולעסוק בפעילויות הפנאי. כמובן , שבעת הצורך הגג יוכל לשמש את כלל בני הבית והאורחים למפגשים ולפעילויות חברתיות. 

 

פתרונות אחסון, עיצוב פנים, מעצבת פנים

הום סטיילינג בקומה התחתונה

החלל הציבורי הולבש מחדש בסגנון עיצוב מודרני, נקי, צבעוני ומשמח, אשר מתאים גם לילדים. הוספנו שטח אחסון נוסף בכניסה (ארון ורוד) ושידת תיקי בית ספר במסדרון. שדרגנו וחידשנו גם את חדרי הילדים והשגנו תוצאה אסתטית ואחידה. 

לסיכום, עיצוב הבית בהחלט עשוי להיות חווה מהנה, מאורגנת ומלאה בסגנון, עם זאת גם כאשר נעזרים בשירותיה של מעצבת פנים עלולים לצוץ קשיים ואתגרים. כל עוד מבינים זאת, ניתן לצאת ביחד לתהליך מרגש ולחוויה בלתי נשכחת שתשנה את מרחב המגורים שלך מן הקצה אל הקצה. 

 

עיצוב פנטהאוז
עיצוב פנטהאוז
עיצוב פנטהאוז