עיצוב בתים פרטיים

כל השבוע את מתרוצצת, עסוקה, מלאה במשימות, הסעות, פגישות ואת ממש רוצה לעצור ולהתמקד בעצמך.
כבר הרבה זמן את חולמת על לעשות עיצוב פנים לבית, על הום סטיילינג, וחולמת על בית שליו עם אוירה מרגיעה, נעימה, רכות ועדנה.
על סגנון מודרני, אולי בעצם עיצוב מודרני חם…?
את לקראת תהליך של עיצוב בית פרטי, וקצת מתלבטת עם עצמך מה נכון לך ולבית שלכם.

עיצוב בתים פרטיים – מהו סגנון מודרני

אני יודעת שעיצוב בתים פרטיים יכול להיות עניין מאתגר, אך בעזרת תכנון, עיצוב פנים, והום סטיילינג נכון הוא יכול להיות גם הליך מאורגן, מסודר ואף מהנה,
בו תוכלי לייצר תוצאה אישית ומרגשת.
במאמר הזה אודות עיצוב פנים והום סטיילינג, אודות עיצוב בתים פרטיים, אשמח לשתף איתכן את הגישה שלי, איך אני ניגשת לתהליך של עיצוב בתים פרטיים בסגנון מודרני, או עיצוב דירת גן שהוא דומה בגישה כשעושים גם עיצוב בתים פרטיים.

קצת הקדמה על סגנון עיצוב מודרני.
עיצוב פנים בסגנון מודרני נתפס כמשהו נקי והייטקי אבל למעשה עיצוב פנים מודרני והום סטיילינג מודרני מתמקד במה שעכשוי,
קרי בטרנדים הנוכחיים ש״רצים״ היום בשוק.
לדוגמא, עיצוב מודרני חדש שפוגש אותנו בהקשר של עיצוב בתים פרטיים ועיצוב פנים באופן כללי, הוא עיצוב בסגנון בוהו שיק.

מה יש בו – בבוהו שיק שהוא קיים כבר עשרות שנים ותופס לאחרונה יותר ויותר תאוצה בעיצוב פנים והום סטיילינג של בתים פרטיים, עיצוב דירות קבלן, ואפילו בעיצוב אופנה. איך קרה שהוא הגיע מבתי ידוענים אל כולנו. אולי זה האמירה האישית, החופש, הגיוון, החמימות, – שמיצגים ומזוההים איתו? בדומה לטרנדים אחרים – סגנון הבוהו מאגד בתוכו, המון רבדים ותתי זרמים של עיצוב פנים והום סטיילינג. הוא יכול להיות סופר עז או רגוע ושליו, עם צבעים חמים או קרים, בשילוב פרטי אספנות, קש ושווקי פשפשים אך גם פריטים חדשים. הוא הפוך ממינימליזם אך בהחלט יכול להיות עדין ומוקפד.

בגלל הורסטיליות שלו, והרב גוניות שלו, הוא יכול להתאים לכל עיצוב בית, לעיצוב בית קטן, לעיצוב בית פרטי,
הוא מתאים גם לעיצוב בית כפרי, לעיצוב בית כפרי מודרני, לעיצוב בית מודרני חם, עיצוב פנטהאוז, בקיצור כמעט כל רובד בתחום עיצוב הבית, עיצוב פנים והום סטיילינג יכול לקבל את סגנון הבוהו.

כמעצבת פנים אשמח לחלוק איתכם את המשנה שלי במאמר זה.

עיצוב בתים פרטיים – כל הטיפים שרציתם לדעת

– זוכרות שפעם שנאנו את הצבע החום? אז מה קרה לו שעכשיו הוא קבל הערכה מחודשת?
אני חושבת שזה בגלל החמימות שלו שעובדת מעולה גם בבתים שיש שהם פרקט (אבל לא רק) ועובד מושלם כשרוצים לעצב את הבית בסגנון מודרני חם, ובטח שרוצים להכניס נגיעות עיצוב מודרני ובוהו שיק.
אז ממליצה לך להוסיף את הגוון החום, בכריות, בשטיח, ואפילו בתמונות.

הקש והראטן והבמבוק כאילו היו פה תמיד ומעולם לא נעלמו. אבל תכלס זה מה שבאמת היה. פשוט קרנן עלתה לאחרונה, והם מתאימים בדיוק לעיצוב בית פרטי ע״י הקשר שבין חומרי הטבע שמגיעים מהחוץ של עיצוב בתים פרטיים לבין ההום סטיילינג של הפנים. כמו כן גם לעיצוב של דירות גן ובתים עם מרפסת כמו עיצוב של פנטהאוז. אבל כמו שאמרתי יכולים להתאים גם לעיצוב של כמעט כל דירה.
– טיפ נוסף לאיך מחברים מבחינת עיצובית , את פינת האוכל עם המטבח והסלון,
דוגמא אחת: ע״י צבעוניות! למשל: את יכולה לבחור בכריות בסגנון מודרני, שילוב של כריות שונות אחת מהשניה אבל שעובדות פצצה יחד! עם נגיעות של חום, שחור, וצבע נוסף ולחזור על זה בכדים על שולחן האוכל, וחיפוי קיר במטבח.
– באקססוריז: קנית אקססוריז מהממים לבית, אבל את לא יודעת איך לסדר אותם ?!
כשאני מסדרת ללקוחות שלי את האביזרים שקנינו, ועושה עיצוב פנים סופי, סידור והום סטיילינג, אני אוהבת שחלק מהם באים גם בזוגות.
זה תמיד מסתדר לי טוב בקומפוזיציה, וגם עושה קארמה טובה‍️ 🙂
בנוסף: גבוהים מאחור, נמוכים מקדימה, וקצת אלכסונים.
– כל השבוע את מתרוצצת, עסוקה ומלאה במשימות. יום שבת זה יום מנוחה.
בשבת אני משתדלת להיות ׳רגל על רגל׳ ולעשות מה שבא לי. אני אוהבת לנוח ולעלעל בספרי העיצוב שלי, לנוח ולבהות בטלפון, לקרוא, ואפילו סתם לרבוץ מול הטלביזיה. אם את מזדהה ומחפשת את הפינת רגיעה שלך, לשעות הפנאי, לשיחת טלפון עם חברה, או לעשות בה כל מה שבא לך, אני ממליצה לך למצוא פינה נוחה בבית, למקם כורסא נוחה, ספריה ליידה עם אביזרים וספרים, ולשלב עציצים. לפינה שלך תוכלי להוסיף הום סטיילינג של עציצים, נרות, פמוטים, וספסל שווה שניתן להרים עליו רגלים ולהתרווח.
– טרנדים באים והולכים, משתנים, חוזרים ומשתפרים ויש משהו בעיצוב הכפרי שהוא תמיד היה ותמיד יהיה פה, אני חושבת שזה קשור לחיים העמוסים שלנו, אני מרגישה שבגלל עומס וכמות המשימות, אנחנו מחפשות בעיצוב הבית שלנו חמימות שמזוהה מאוד עם הסגנון הכפרי. אם תרצי לעשות הליך עיצובפנים בבית ולשלב בו גם הום סטיילינג תוכלי לשלב בין עיצוב כפרי לעיצוב מודרני חם. בהרבה עיצוב של בתים פרטיים ועיצוב בתים פרטיים בסגנון מודרני אנחנו רואות נגיעות של עיצוב כפרי, של חומרים כמו עץ, שיש טבעי, מעט ברזל, קש, צמחיה וצבעוניות מגוונת ואפילו שמדובר על עיצוב כפרי מכניסים בטון שכביכול מזוהה עם עיצוב מודרני. אני מרגישה שעיניין השילובי חומרים נכנס מאוד חזק ואנשים רוצים לתת לבתים שלהם אופי ורב גוניות.