עיצוב חדש לבית שלי

כל כשנתיים אני מעצבת את הבית שלי מחדש, כי בתור מעצבת פנים אני מרגישה, שאני חייבת כל הזמן להתעדכן, אחרת אני משתעממת אפילו מעיצוב הבית שלי. הפעם בחרתי בסגנון עיצוב שהופך את הבית למקום נקי, רגוע, חמים, מאורגן ומסודר, בלי הרבה פיצ׳פקעס. 

עיצוב הבית כראי לנפש. 

עיצוב פנים
עיצוב פנים

עיצוב הבית שלנו משקף מאוד את מצב הרוח שלנו ואת התקופה שבה אנחנו נמצאים, אני רואה זאת גם כאשר אני מעצבת בתים ללקוחות, ולכן מאחר שעכשיו אני בתקופה עמוסה,  הרגשתי שאני צריכה קירות ריקים, בלי תמונות, ובלי בלאגן בעיניים. נוסף על כך  גם הפעם, הייתי צריכה לפתור את בעיית האחסון. אומנם אני כל הזמן "על זה", אבל ככל שהילדים גדלים, ומתרחשים שינויים בבית, יש צורך בסוג אחר של אחסון, אז גם בזה הייתי צריכה לטפל, כי הרי בית לא יכול להיות מעוצב ללא פתרונות אחסון, אלו שני מוטיבים משלימים – עיצוב ואחסון. למעשה כל פרויקט עיצוב פנים ללקוחות מתחיל קודם כל במציאת פתרונות אחסון, רק לאחר מכן אני  עוברת לשלב הלבשת הבית, הום סטיילינג.

היות שבחרתי שהאקססוריז היחידים יהיו העציצים החלטתי להשקיע בהרבה מהם, רכשתי עציצים טבעיים (אמיתיים) וקיבלתי בית שפשוט נראה יותר טוב- הרבה יותר טוב. ואין זה משנה אם יש בלאגן או אין בלאגן. 

עיצוב פנים
עיצוב פנים

כחלק מתהליך עיצוב הבית שלי – החלפתי גם את רוב הטקסטיל שבחלקו כולל את הוילונות. אני מרגישה שהווילונות האלו – הפכו את הבית מחלל רגיל לארמון.

הבדים שבחרתי איכותיים ביותר, התפירה יוקרתית ויש ממש תחושה אחרת, ׳מלכותית׳, מזוקקת, ואני מאוהבת בהם! אני חושבת שיצא אש, כשאני  נכנסת הביתה, אני מייד מרגישה את החמימות, את ההלבשה, את הרוך. לפני ואחרי הוילונות זה פשוט לא אותו דבר!

גם את חדר השינה שלנו רציתי רגוע, חמים, בלי הרבה קשקושים. קירות ריקים, בלי תמונות, בלי בלאגן בעיניים, אך עם צבע חמים ורומנטי. החדר קטן ורציתי ליצור תחושה של מרחב, להוסיף כורסה ולהשליך עליה את הבגדים, שיהיה הכי שימושי. גם בחדר השינה היה לי חשוב להשקיע בטקסטיל מפנק ובפרט במצעים איכותיים. 

המלצה:

אני תמיד קונה את המצעים האיכותיים ביותר וההחלטה הזאת מתבררת כמשתלמת ביותר, הן מבחינת החמימות והן מבחינת התחושה בגוף כשאני נכנסת אליהם, בלילה, וגם מבחינה עיצובית: אני זורקת עליהם 2/3 כריות וזה נראה אש.

את חדרי הילדים עיצבתי מחדש לפני זמן לא רב, עד כה הם ישנו באותו החדר (יש הפרש של שנה וארבעה חודשים ביניהם) – אולם כעת הם גדלו, בתי נגה  בכיתה א ובני דן בכיתה ב- ולכן הרגשתי שהגיע הזמן לפצל ביניהם וגם אם לומר את האמת בער לי שוב לעצב מחדש הבית והייתי זקוקה לחדש 🙂

מה דעתך?

מוזמנת להשאיר תגובה או שאלה פה למטה

מחפשת מעצבת פנים ?

הנה לינק לואטסאפ שלי https://wa.me/message/MTNZOVLL5DTVI1

מוזמנת להציץ גם במסלולי הליווי שלי לעיצוב הבית

ולהצטרף לדף שלי בפייסבוק – הילה ברונשטיין, מעצבת פנים.

https://goo.gl/XDNHn 


2 תגובות

  1. שני

    הילה הכל מהמם! שכחת לכתוב היכן בסוף מצאת את הבד של הוילון השחור לבן?