הבית בהוד השרון

הבית של המשפחה גדול והרהיטים שבו נראים טוב ומעודכנים ולכן כמעט ולא נרכשו רהיטים חדשים פרט לקונסולה בכניסה ולכורסא בסלון, כך שהפרויקט הזה והוא דוגמא טובה לסטיילינג נטו וכמה אפקט שסטיילינג יכול לעשות לחלל במינימום של השקעה כספית.

הספה, שהיא הדומיננטית בחלל נתנה את הטון להמשיך עם הצבע שמנת והקונספט הכפרי, ה’שאבי שיק’. לשמנת הוספנו מעט שחור וטורכיז – שלושת הצבעים האלו עובדים ממש טוב יחד אם משתמשים בהם במינונים הנכונים.

גוף התאורה בסלון היה יפה כשלעצמו אבל לא תאם את האוירה הכפרית שרצינו להקנות לחלל והוא הוחלף בשנדליר ולו הוספנו שני גופי תאורה נוספים ובניהם תמונה.

ההדומים האדומים רופדו מחדש (העלות היתה פחות מ300 שח לשניהם כולל בד ועבודה!)

קנינו וילונות, למעשה ארבעה כששני הקיצונים זההים ושני הפנימים זההים. שימוש בטקסטורות שונות מכניס נפח ועיניין.

רכשנו כורסא שחורה ביד 2 בסגנון וינטג’ ורפדנו אותה מחדש בשני הצבעים האחרים שאיתם השתמשנו – טורכיז ושמנת, ועל הספה הוספנו עוד כריות באותה צבעוניות.

קיר הכניסה לבית היה עירום והתבקש לשים עליו שידת קונסולה ומעליה מראה. על הקונסולה הוספנו אביזרים, ‘אקססוריז’ ובניהם קערה בטורכיז שבתוכה אפשר לשים מפתחות ומכתבים ודברים שנח שיהיו ליד דלת הכניסה לבית.

מבט קרוב על ההדומים שרופדו מחדש.

מבט כללי על כל הסלון.

תקריב על הכורסא והבד המהמם שלה! שנרכש בחנות עודפים בנחלת בנימין במחיר מצחיק (שוב, הצבעוניות שבחרנו חוזרת על עצמה, שחור + שמנת + טורכיז)

מבט קרוב על הוילונות (שילוב של שני בדים שונים)

אקססוריז.

תאורה.

במטבח הלכנו על צבעוניות של שחור לבן ואפורים. החלפנו את גופי התאורה שהיו צמודי תקרה לשני גופי תאורה בסגנון של דיינר, שחורים, כמו כן הוספנו מדף דקורטיבי מעל השיש ומעל הדלפק וגם תמונה עם מסגרת שחורה.

פינת האוכל נצבעה ללבן והקיר חופה בטפט בצבע טורכיז, צבע שחוזר על עצמו גם בסלון

זהו. עוד פרויקט מהנה ומאתגר נגמר.

הילה ברונשטיין
עיצוב והום סטיילינג
052.3682068
www.hilladesign.com
info@hilladesign.com

4 תגובות

 1. לאה הגב

  הילה הי

  זה ממש יפה. הגעתי אלייך שוב דרך הפנייה מהפורום לגבי כוננית פתוחה במטבח ( לא אני שאלתי ). רציתי לשאול איפה רכשת את גופי התאורה? אני מחפשת בדיוק כאלה וגם העליתי שאלה בפורום בלי כל כך להצליח להסביר למה אני מתכוונת…
  ראיתי שאת משתמשת פה ושם בכונניות האלה, כאן בשחור ( גם בלבן כשעיצבת בבית אחר ) ורציתי לשאול מהיכן הן. אני מגלה שאפשר לשלב בין כפרי לקצת מודרני כמו כאן. אבל אולי זה נחשב פיור כפרי. אני מנסה אצלי לערבב בין כפרי לתעשיתי ואיכשהו הגופי תאורה נתפסים לי כמשהו ביניים כזה.

  הילה, הרבה תודה. התגובות שלך בפורום משכנעות אותי תמיד בכשרונך ובידע שלך. ברכת הצלחה וכל טוב, לאה.

 2. שרון הגב

  היי הילה,
  ראשית- קבלי ח ״ח על היצירתיות והמעיין השופע רעיונות..

  שנית, אהבנו מאד את הקונסולה בפוסט ״הבית בהוד השרון״
  מהיכן היא??
  סדר גודל של מחיר?
  תודה רבה.שרון

 3. לירן הגב

  היי הילה,
  עיצוב מקסים!!
  אני יכולה לשאול אותך מאיפה הבריקים שעשית במטבח? כבר הרבה זמן אני מחפשת כאלה ולא מוצאת…

  תודה רבה,
  לירן

השארת תגובה