מסלולי ליווי

הום סטיילינג – יעוץ לארגון, סידור ועיצוב הבית

הצטרפי אליי לתהליך משנה חיים, אנרגיות, וקשרים עם בני הבית! אני באמת מאמינה שחייך ישתנו ברגע שהבית שלך כבר לא יהיה מחסן, אלא ההפך – יהיה מסודר, מאורגן, שלכל דבר יהיה את המקום שלו, שתהיה אוירה חמימה בבית, שנמצא פתרון לצעצועים, לנעלים, לתיקים ולמעילים, ועל הדרך הכל גם יהיה בסטייל! נפטר מהריהוט הישן והמתפרק ואתן לך רשימת קניות מסודרת של דברים מהממים, ויפים אצל הספקים המעולים והאמינים שלי.
מאחורי מאות בתים שעיצבתי ויעוצים שנתתי, אני מהראשונות בארץ שעושות הום סטיילינג ויש לי נסיון של כמעט עשור בתחום! הניסיון שלי יחסוך לך המון כסף! המון זמן – אני מאוד זריזה ואוכל למקד אותך ללכת למספר קטן של חנויות כדי להתקדם. הנסיון שלי יחסוך לך טעויות עיצוביות ויקח אותך לתוצאה הטובה ביותר! המתאימה לך! אתן לך רשימת קניות סופר ממוקדת, שתקח את הבית שלך למקומות שלא חלמת! תקבלי רשימת בעלי מקצוע מעולים. נבנה סגנון עיצובי ובהתאם לו:נבחר צבעיםרהיטים, תאורהאקססוריזוכו׳. במידה ויש צורך נעשה גם תוכנית גבס ונגרות
ותסיימי עם הכל – פעם אחת ולתמיד, וזהו ! אין יותר תסכולים סביב הבית.

המחיר: 3000 ש״ח+ מע״מ

הום סטיילינג -ארגון, סידור ועיצוב הבית: לאמהות עסוקות, יד ביד עד הפרט האחרון 

בעידן של היום אין לנו טיפת זמן,  אנחנו סופר עסוקות עם הילדים, העבודה, הבית, מערכות היחסים, הקניות, הסידורים ועם מה לא?!…מאז שאני אמא אני מבינה יותר את העיניין של: ״לרצות שהבית יראה טוב ואם זאת – יש ילדים קטנים בבית ולכן יש גם מגבלות״ : הצעצועים זולגים לסלון למרות שיש חדר משחקים, המעילים זרוקים על שולחן האוכל שהפך למחסן, והתחושה הכללית היא שאין סטייל וסדר ואנחנו לא מצליחות להשתלט ופשוט לא מספיקות הכל.

***אני מזמינה אותך לתהליך משנה חיים! ***                  לתהליך שמשנה את כל האנרגיות בבית, ומשנה את הקשרים עם בני הבית!  במיוחד בשבילך פיתחתי מסלול חדש, מהיר ואפקטיבי. שבו בפרק זמן קצר ויעיל, כייפי ויצירתי! הבית שלך הופך ממחסן של גיבוב רהיטים  לא קשורים וישנים – למהמם, מאורגן, ובסטייל! תהליך שיעיף את הבית שלכם למקום אחר!  והחיים שלך יראו אחרת! תוכלי להזמין סוף סוף אורחים ולהתרווח בכיף בסוף היום בסלון החדש והמהמם שלך עם אוירה חמימה ובייתית.

לפרטים נוספים התקשרי עכשיו! 052-3682068

הום סטיילינג -ארגון, סידור ועיצוב הבית: מסלול מזורז ביום אחד שכולל יעוץ וקניות

אחרי ש״תקתקתי״ למאות משפחות את הבית- יש בידיי את הנוסחא המושלמת – ואני יכולה לעשות את זה גם עבורך וביום אחד!

קודם כל נתמקד בדברים הפרקטים: נמצא מקום לכל דבר, נייצר מקומות אחסון כדי שהבית יפסיק להראות כמו מחסן. אבנה לכם סגנון עיצובי ובהתאם לו: אעשה רשימת קניות, ותקציב, אני מודדת מה שצריך ויחד ממשיכים לקניית: ריהוט, תאורה, טקסטיל, תמונות, אקססוריז וכו׳ והכל ביום מדהים יצירתי וכייפי אחד! – בסה״כ יום אחד והבית מהמם – את יכולה סופסוף להזמין את האורחים , להתרווח בסלון המושלם שלך והכל מאחוריך!

בנוסף, כשהכל יגיע – אחבר אתכם עם ׳הנדימן׳ לתליית תאורה, תמונות, וילונות, מדפים וכו׳

המחיר: 5500 ש״ח + מע״מ במקום 6500 ש״ח + מע״מ

הום סטיילינג – לבית שלם

מתאים לאנשים שרוצים לעשות שינוי משמעותי בחיים שלהם! להכניס אנרגיות טובות הביתה! ונמאס להם מהבלגן, מזה שאין לכל דבר את המקום שלו, שכל רהיט נרכש בתקופה אחרת, שאין אחידות ואפילו קצת מתביש להזמין אורחיםהמטרה שלי בתהליך הזה לעזור לכם לשנות את הקערה על פיה. את התהליך אנחנו עובדים יד ביד, מפגישה הראשונה בה אני באה לאבחן את המצב ולראות את הבית, דרך ימי הקניות המאוד מדוייקים, ההתנהלות מול בעלי המקצוע,  ועד הסידור של כל הרכישות בסוף הפרויקט.

אני לא עוזבת אתכם עד שהכל יושב פיקס במקום

המחיר: משתנה בהתאם להיקף הפרויקט